Drukarka HP Smart Tank 580 A4 WiFi Bluetooth - Wielofunkcyjna 3w1
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-3149
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Urządzenie wielofunkcyjne
nr kat. 1291236 Technologia drukowania: atramentowa z napełniaczami (kolorowa) Funkcje urządzenia: drukarka, skaner, kopiarka Łączność bezprzewodowa: WiFi, Bluetooth, Apple AirPrint, Wi-Fi Direct, Mopria (Android) Złącza: USB typ B (port drukarki) Drukowanie dwustronne: ręczny
Technologia drukowania: atramentowa z napełniaczami (kolorowa) Funkcje urządzenia: drukarka, skaner, kopiarka Podajnik kartek: 100 arkuszy
Rozdzielczość w czerni: 1200 x 1200 dpi Rozdzielczość w kolorze: 4800 x 1200 dpi Prędkość druku w czerni: 12 str/min Prędkość druku w kolorze: 5 str/min Drukowanie dwustronne: ręczny Obsługiwane formaty nośników: A4, B5, letter Obsługiwany format papieru: A4
Rozdzielczość optyczna: 1200 x 1200 dpi Rozdzielczość kopii: 1200 x 1200 dpi Wbudowany faks: nie
Złącza: USB typ B (port drukarki) Łączność bezprzewodowa: WiFi, Bluetooth, Apple AirPrint, Wi-Fi Direct, Mopria (Android)
Praca w sieci: tak Materiały eksploatacyjne: GT53XL,GT52 Funkcje dodatkowe: drukowanie ze smartfona / tabletu
Wymiary (szer. x wys.x gł.): 434 x 157 x 361 mm Waga: 5,03 kg Wyposażenie: tusze startowe, instrukcja obsługi Kabel USB w zestawie: nie
Nazwa producenta / importera: AB S.A.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | 1F3Y2A |
| Marka | HP |
| Model | Smart Tank 580 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Szerokość produktu | 58 cm |
| Głębokość produktu | 43.4 cm |
| Wysokość produktu | 25.9 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 12 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 5 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 1200 x 1200 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 1200 |
| Funkcje druku | druk z urządzeń mobilnych |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (startowy) |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 1200 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Indeks | N13YWGL-SP9MHL9M4 |